+38(066)525-93-88

Про нас


ОптомТут - оптова торгівля канцтоварами, дитячою іграшкою, дитячими книгами.

Наша компанія має досвід оптової торгівлі з 2004 року і за цей час задовольнила потребу в недорогих і якісних товарах тисячі клієнтів. На складі компанії постійно в наявності:

  • канцтовари (близько 6 тис. найменувань)
  • дитяча іграшка (більше 4 тис. позицій)
  • дитячі книги. Наш асортимент поповнили книги в середині 2019 року. Підписуються договори з видавництвами і кількість якісної книги зростає постійно.
ОптомТут знаходиться в м Конотоп, Сумської області. І в найблищі (Сумська, Полтавська, Чернігівська) області нашим оптовим покупцям ми доставляємо товари власним транспортом.

Оптові клієнти інтернет-магазину optomtut.com.ua знаходяться в різних куточках України і товари їм доставляються будь-якою зручною компанією перевізником. Подробиці тут.

За багато років роботи в сфері оптової торгівлі ми виробили кілька важливих постулатів, яким беззастережно слідуємо. Ось деякі з них:

  • Клієнт завжди правий - для нас це не просто слова.
  • Задоволений покупець - в перспективі постійний клієнт. Ми дуже раді, що кількість постійних клієнтів ОптомТут зростає щодня. наш колектив докладає максимум зусиль для якісного обслуговування.
  • Помилки треба визнавати - помилки потрібно виправляти. Ми постійно розвиваємося, рухаємося вперед, а на цьому шляху не можливо обійтись без різного роду недоліків. Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів і вирішуємо будь-які питання.
Завжди раді плідній співпраці.

Колектив інтернет-магазину ОптомТут.