Опис Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз», в асортименті, у пакеті 12х2х14 см, у дисплей боксі
Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз»
Яскрава стретч-іграшка TIKI WIKI з серії «Чудесний світ медуз» — компактна еластична фігурка в асортименті, упакована в пакет розміром 12×2×14 см і представлена в дисплей боксі. Ідеальна для гри, колекціонування та як приємний подарунок для дітей та шанувальників фігурок.
Характеристики товару
Вид: Морські тварини та риби
Тип: Одна фігурка
Назва: TIKI WIKI — Чудесний світ медуз
Формат упаковки: у пакеті
Розміри упаковки: 12×2×14 см
Упаковка продажу: дисплей бокс
Асортимент: різні варіанти медуз для колекціонування
Вид: Морські тварини та риби — привабливий морський сюжет для дітей
Тип: Одна фігурка — зручно для збору колекції або окремого подарунка
Еластичний стретч-матеріал забезпечує цікаву тактильну гру і розвиває дрібну моторику
Компактні розміри (12×2×14 см) дозволяють брати іграшку з собою
Яскравий дизайн медуз привертає увагу та стимулює уяву під час гри
Дисплей бокс полегшує демонстрацію в магазині і вибір усього асортименту
Підходить як недорогий і приємний подарунок для дітей та колекціонерів фігурок
Стретч-іграшка «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз» — яскрава, компактна та еластична фігурка в асортименті, яка стане чудовим доповненням до колекції та принесе радість у гру.
Основні характеристики Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз», в асортименті, у пакеті 12х2х14 см, у дисплей боксі
Основні
ВидМорські тварини та риби
ТипОдна фігурка
Відгуки про Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз», в асортименті, у пакеті 12х2х14 см, у дисплей боксі
0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Написати відгук
Питання та відповіді (FAQ) Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз», в асортименті, у пакеті 12х2х14 см, у дисплей боксі
Немає запитань про цей товар.
Задати питання
Стретч-іграшка у вигляді тварини «TIKI WIKI. Чудесний світ медуз», в асортименті, у пакеті 12х2х14 см, у дисплей боксі